fotel masujący

Wygodny fotel telewizyjny

Mnóstwo osób nie wyobraża sobie swojego salonu bez wygodnego, uniwersalnego fotela telewizyjnego. W wielu sklepach meblowych można kupić zestaw mebli, w którego skład wchodzi już jeden fotel (a niekiedy i dwa). Klienci są wybredni jednak jeżeli chodzi o tego typu mebel i szukają często funkcjonalnego, efektownego fotela, na którym można porządnie zrelaksować się po ciężkim dniu. Jaki model okaże się najlepszy? Gdzie kupić solidny fotel za przystępną cenę? Czytaj dalej „Wygodny fotel telewizyjny”

fotel biurowy z siatką

Fotel biurowy z siatką – dlaczego warto zainwestować w dobry fotel?

Pozycja siedząca stała się dominująca w naszym życiu. Siedzimy w pracy oraz w domu, gdzie spędzamy długie godziny przed komputerem. Wybór fotela do biurka jest wyjątkowo ważny. To dzięki niemu nasze plecy nie będą cierpiały. O czym należy pamiętać wybierając fotel do komputera i krzesło do pracy? Czytaj dalej „Fotel biurowy z siatką – dlaczego warto zainwestować w dobry fotel?”

Fotel Agustin Uszak

Fotele uszaki, czyli hit, który nie przemija

Gdyby ktoś miał za zadanie wskazać największe hity meblowe ostatnich lat, to na liście z pewnością znalazłby się fotel uszak. Jego ogromna i coraz większa popularność zaskoczyła nawet producentów, którzy jednak szybko odnaleźli się w nowej sytuacji i zaczęli wypuszczać na rynek najróżniejsze wariacje na jego temat. Czytaj dalej „Fotele uszaki, czyli hit, który nie przemija”