kawalerka

Małe wnętrza mieszkań – kiedy potrzebny jest projektant?

Przy aranżacji małych wnętrz mieszkań bardzo często pojawia się pytanie – czy można zrobić wszystko samemu? Kawalerki są dość problematycznymi przestrzeniami, ponieważ to właśnie tam do dyspozycji jest ograniczona przestrzeń. Kiedy warto więc skorzystać z pomocy projektanta wnętrz? Czytaj dalej „Małe wnętrza mieszkań – kiedy potrzebny jest projektant?”

hoker krokus

Hoker – jakie są jego zalety i czy ma wady?

Znudziły się wam zwykłe krzesła? Jeśli tak, to jest ciekawa alternatywa. To stołek barowy, który wszyscy dobrze znamy z kawiarni i pubów. Mebel ten z powodzeniem może odnaleźć się także w naszych kuchniach i salonach. Jakie są zalety tego mebla? Czemu warto po niego sięgnąć i kiedy warto wykorzystać go w aranżacji? Zaraz to sprawdzimy.

Czytaj dalej „Hoker – jakie są jego zalety i czy ma wady?”

ławka ogrodowa

Ławka ogrodowa ze stołem w kilku prostych krokach

Nie musisz kupować ławki ogrodowej. Możesz sam ją zrobić własnymi rękami. Będziesz mógł pochwalić się swoim osiągnięciem przed znajomymi. Nie wydasz przy tym fortuny, bo prosta drewniana ławka może powstać małym kosztem. Ten ogrodowy mebel będzie ci zaś mógł służyć przez długi czas. A jak się zniszczy? To wówczas nie żal będzie ci go wyrzucić i… bez trudu stworzysz nową ławkę. Czytaj dalej „Ławka ogrodowa ze stołem w kilku prostych krokach”